Wystawiaj faktury z Webflow

Oszczędzaj
czas
Kontroluj
płatności
Uporządkuj
dokumenty
Zarządzaj
skuteczniej

Wystawianie faktur

Prowadząc własną firmę każdy spotyka się z tematem wystawiania faktur. Webflow jest właśnie po to by ułatwić Ci prowadzenie własnej działalności. Wystarczy dostęp do Internetu, logowanie i już możesz wystawiać fakturę. Webflow obsługuje wszystkie rodzaje faktur oraz wszystkie obowiązujące stawki podatkowe. Prosto z systemu wyślesz też fakturę do klienta.

Baza danych klientów

Wszystkie dane Twoich klientów, którym kiedykolwiek wystawisz fakturę znajdą się w systemie. System ma także funkcję, która umożliwi Ci zaproszenie klienta do korzystania z Webflow, dzięki czemu Wasza komunikacja stanie się bardzo skuteczna.

Dodawaj towary lub usługi

Łatwość wystawiania faktur w Webflow bierze się także stąd, że produkty lub usługi, oferowane przez Twoją firmę również wprowadzone są do systemu. W dowolnym momencie możesz wprowadzić kolejną pozycję. Przy wystawieniu faktury jest to znaczne uproszczenie.

Faktury kosztowe

Możliwość wrzucania faktur kosztowych do systemu fakturowania to unikalna funkcjonalność Webflow. Dzięki niej wszystkie twoje rachunki, kwitki, faktury VAT będą uporządkowane w jednym miejscu. Dodatkowo dajemy Ci możliwość kontrolowania swoich kosztów. W dowolnym momencie możesz zobaczyć, którą z faktur kosztowych musisz uregulować, która jest zapłacona lub która może jeszcze poczekać.

Powiadomienia o sprzedaży

Bądź zawsze na bieżąco dzięki automatycznym powiadomieniom o stanie sprzedaży. Wystarczy, że podasz e-mail lub numer telefonu, na który będziesz codziennie otrzymywał SMS z raportem sprzedaży.

*Wysyłanie smsów wymaga posiadania konta w systemie zewnętrznym i nie jest uwzględnione w miesięcznej opłacie konta Premium.

Integracja z innymi systemami

Integracja Webflow z popularnymi systemami księgowymi oraz płatnościami z systemów bankowych.  API automatyzuje proces przekazywania dokumentów do księgowości, a sprawdzanie płatności faktur realizowane jest jednym kliknięciem myszki.